Holzindustrie Templin GmbH

kontakt

Administracja

  • Anke Zehm

    Tel.: +49 3987 7002-15 zehm@hitemplin.com

    asystentka ds. zarządzania / rachunkowości finansowej
  • Corinna Börger

    Dipl. Betriebswirtin Tel.: +49 3987 7002-14 info@hitemplin.com

    księgowość finansowo-kadrowa
  • Marlis Lemm

    Tel.: +49 3987 7002-10 lemm@hitemplin.com

    księgowość i księgowość kadrowa
  • Ulrike Masche

    Dipl. Holzbetriebswirtin Tel.: +49 3987 7002-13 masche@hitemplin.com

    sprzedaż i magazynowanie
  • Monika Noël

    Tel.: +49 3987 7002-17 noel@hitemplin.com

    magazynowanie drewna
  • Nadine Rosin

    Tel.: +49 3987 7002-18 rosin@hitemplin.com

    sprzedaż i magazynowanie
  • zakup & sprzedaż

  • Thomas Reuß­-Trautwein

    Asesor leśny
    Tel.: +49 3987 7002-24 Mobil: +49 172 3068608 reuss-trautwein@hitemplin.com

    kierownik ds. zakupów / sprzedaży drewna
  • Peter Milke

    magister inżynier technologii grewna
    Tel.: +49 3987 7002-46
    Mobil: +49 173 8992320 milke@hitemplin.com

    zakup / sprzedaż drewna
  • Hans-Lennard Vöcks

    licencjat gospodarki leśnej
    Tel.: +49 3987 7002-82 Mobil: +49 162 6617730 voecks@hitemplin.com

    Usługi leśne
  • Jörg Maschmann

    Dipl. Volkswirt Tel.: 03987 7002-12 joerg.maschmann@hitemplin.com

    kierownik sprzedaży
  • produkcja & technika

  • Enrico Hans

    Tel.: +49 3987 7002-16 hans@hitemplin.com

    kierownik produkcji
  • Frank Seemann

    Dipl.-Ing. (FH) Tel.: +49 3987 7002-25 seemann@hitemplin.com

    kierownik ds. technologii
  • Matthias Letzin

    Tel.: +49 3987 7002-40 letzin@hitemplin.com

    kierownik ds. IT
  • dyrekcja

  • Antje Maschmann-Fehrensen

    Dipl. Betriebswirtin

    dyrektorka
  • Christian Würfel

    Kaufmann

    dyrektor
  • Diese Seite verwendet Cookies, um die Nutzerfreundlichkeit zu verbessern. Mit der weiteren Verwendung stimmen Sie dem zu. ochrona danych osobowych

    pl_PL